| Number of Cores | 4 |
| Processor Type | Intel Core i5 |
| Series | 6AG4025 |
| Clock Speed | 3.6 GHz |
| IP Rating | IP20 |
| Compatible Operating System | Windows |
| Bus Type | USB |
| Supply Voltage | 100 → 240 V ac |
| Port Type | 2x RS 232, 2x RS 232 / 485 / 422 |
| Dimensions | 135 x 260 x 225 mm |
| Maximum Power Consumption | 350W |
| Onboard Memory | 8000 MB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.