| Series | HMIBM |
| Clock Speed | 3.3 GHz |
| IP Rating | IP40 |
| Bus Type | PCI |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Port Type | USB 2.0, USB 3.0 |
| Dimensions | 207 x 254 x 103.2 mm |
| Maximum Power Consumption | 40W |
| Onboard Memory | 8 Gb |
| Type of Memory Onboard | DDR3 RAM |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.