| Display Type | TFT LCD |
| Manufacturer Part No. | HMIST6200 |
| Display Resolution | 480 x 272pixels |
| Display Colour | Colour |
| Display Size | 4 in |
| Dimensions | 108.5 x 134.5 x 43 mm |
| Depth | 43mm |
| Length | 108.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.