| Manufacturer Series | Harmony ST6 & STW6 |
| Display Type | TFT LCD |
| Manufacturer Part No. | HMISTW6400 |
| Display Resolution | 800 x 480 pixels WVGA |
| Processor Type | ARM Cortex |
| Onboard Memory | 512 MB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Display Size | 7 in |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Dimensions | 208 x 153 x 45 mm |
| Width | 208mm |
| Maximum Operating Temperature | 50 °C |
| Depth | 45mm |
| Length | 153mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.