| Manufacturer Series | Harmony ST6 & STW6 |
| Display Type | TFT LCD |
| Manufacturer Part No. | HMISTW6600 |
| Display Resolution | 1280 x 800 pixels WXGA |
| Processor Type | ARM Cortex |
| Onboard Memory | 512 MB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Display Size | 12 in |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Dimensions | 235 x 313 x 50 mm |
| Width | 313mm |
| Maximum Operating Temperature | 50°C |
| Depth | 50mm |
| Length | 235mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.