| Manufacturer Series | XV-152 |
| Product Range | XV150 8.4 in |
| Display Type | TFT |
| Manufacturer Part No. | 150601 XV-152-D0-84TVR-10 |
| Display Resolution | 640 x 480pixels |
| IP Rating | IP65 |
| Display Colour | Colour |
| Display Size | 8.4 in |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Width | 208mm |
| Maximum Operating Temperature | 50°C |
| Depth | 275mm |
| Length | 52.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.