| Manufacturer Series | easyE4 |
| Display Type | TFT |
| Manufacturer Part No. | 198513 XV-102-A0-35TQRB-1E4 |
| Display Resolution | 320 x 240pixels |
| Processor Type | 32 Bit RISC |
| Processor Speed | 400MHz |
| Onboard Memory | 256 MB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Display Size | 3.5 in |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Dimensions | 136 x 100 x 30 mm |
| Width | 100mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Depth | 30mm |
| Interface | Ethernet |
| Length | 136mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.