| Phase | 3 |
| Power Rating | 5.5 kW |
| Supply Voltage | 400 V |
| Enclosure Size | 184 x 184 x 149mm |
| IP Rating | IP55 |
| Enclosure Length | 184mm |
| Enclosure Width | 184mm |
| Enclosure Depth | 149mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.