| Power Rating | 3 W |
| AC Motor Type | Induction Geared |
| Supply Voltage | 100 V |
| Phase | 1 |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Shaft Length | 10mm |
| Width | 61mm |
| Length | 61mm |
| Depth | 64mm |
| Dimensions | 61 x 61 x 64 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.