| Supply Voltage | 24 V ac |
| Lens Colour | Red |
| Mounting Style | Screw Mount |
| Current Type | AC |
| Light Effect | Flashing, Steady |
| Decibels at 1 Metre | 96dB |
| Bulb Type | LED |
| Maximum Decibel | 96dB |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.