| Series | KombiSIGN 72 |
| Number of Light Elements | 3 |
| Lens Colour | Green, Red, Yellow |
| Bulb Type | LED |
| Light Effect | Blinking |
| LED Colour | Red/Yellow/Green |
| Mounting Style | Wall Mount |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +40°C |
| Housing Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.