| Series | KombiSIGN 50 |
| Component Type | LED Bulb |
| Multifunction | No |
| Current Type | AC/DC |
| Light Effect | Continuous lighting |
| Lens Colour | Red |
| Bulb Type | LED |
| Supply Voltage | 24 V |
| Height | 41mm |
| Base Diameter | 17mm |
| Housing Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.