| Range | Harmony XVU |
| Series | Harmony XVU |
| Component Type | Fixing Plate |
| Supply Voltage | 110 → 240 V ac |
| For Use With | XVUZ02, XVUZ02Q, XVUZ03, XVUZ05, XVUZ400, XVUZ800 |
| IP Rating | IP65 |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Housing Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.