| Component Type | Beacon |
| Light Effect | Steady |
| Lens Colour | Yellow |
| Lamp Included | Yes |
| Bulb Type | LED |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Height | 42mm |
| Base Diameter | 20mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.