| Supply Voltage | 24 V dc |
| Decibels at 1 Metre | 105dB |
| Current Type | DC |
| Application Type | Voice |
| Minimum Decibel | 101dB |
| Maximum Decibel | 110dB |
| Series | A105NAX |
| Maximum Temperature | +55°C |
| Minimum Temperature | -25°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.